Звернення Голови Комітету по боротьбі з корупцією

Звернення

Голови Комітету по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах

Дорогі українці, співвітчизники, жителі України!

У лиху годину повномасштабної війни, розв’язаної російським агресором, Комітет адресує  до Вас прохання – звертатися та повідомляти про будь-яку діяльність з ознаками корупції чи інші протизаконні дії з боку чиновників, народних обранців, співробітників правоохоронних структур,  судової гілки влади, представників громадськості, або окремих громадян.  Усі Ваші сигнали щодо дій, в яких Ви вбачаєте порушення Закону  будуть  оперативно  передані для вивчення та максимально швидкої реакції з боку правоохоронних органів.

Ми гарантуємо забезпечення  надійного та належного громадського контролю задля того, щоб будь-які ситуації, пов’язані з неповагою до українського законодавства, держави або людини,  були усунуті ефективно та правомірним шляхом.

Комітет має 17-річну історію спілкування і співробітництва з національною правоохоронною системою,  тісні й плідні контакти з профільними громадськими організаціями країн Європи та Північної Америки. За плечима Комітету – не роки паразитування на іноземних грантах та позування на ефірах задля піару, а польова щоденна кропітка робота, націлена на реальну допомогу, захист законних прав, свобод громадян та жителів України.

Сьогодні, коли всі ми потерпаємо від воєнної небезпеки, коли відчуття справедливості громадян загострено до краю, коли  є особлива потреба чіткого дотримання законності й швидкого реагування силовиків, а структури правопорядку працюють 24/7 і є необхідність допомоги громадськості, просимо Вас бути активними, не складати руки, й надсилати до Комітету будь-які сигнали щодо протизаконних дій.  Такі сигнали будуть миттєво доведені Комітетом до компетентних органів. З боку Комітету буде забезпечено належний громадський контроль, а результати роботи  правоохоронців будуть максимально швидко донесені Комітетом безпосередньо до людей.

Комітет вважає викладений  механізм співпраці ефективним та корисним для всіх сторін, тож чекаємо на звернення.

З повагою, голова Комітету Єфіменко Едуард

Слава Україні та її Героям!

Admin