Поліція Києва: захищаємо, а не панікуємо!

У зв’язку з загрозою можливої збройної агресії РФ особовий склад Національної поліції України перейшов на посилений режим несення служби з 14 по 19 лютого 2022 року. Про це повідомили у прес службі відомства

Як підкреслив керівник МВС Денис Монастирський, приводу для паніки немає, а посилений режим необхідний для того, щоб більш оперативно реагувати на будь-які загрози безпеці громадян.

У Головному управлінні Національної поліції  в м. Києві пояснили, що означає «посилений режим» в практичній площині: збільшення кількості патрулів для забезпечення публічної безпеки та порядку на вулицях; розгортання додаткових ситуаційних центрів для цілодобового моніторингу оперативної обстановки; взяття під охорону об’єктів критичної інфраструктури, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Керівник столичної поліції Іван Вигівський зазначив, що за будь-яких обставин  робочий процес його підлеглих безперервний, бо поліцейські 24 на 7 виконують свої обов’язки. «Дійсно, коли виникають певні загрози, ми ставимо акценти. Коли проходять серйозні заходи, ми, в тому числі, розгортаємо ситуаційний центр на базі київського Главку, який займається постійним аналізом ситуації», - зауважив Вигівський. До того ж, начальник поліції Києва наголосив, що посилений варіант несення служби поліцейських  – це про готовність, про захист, та зовсім не про паніку.

Представники профільних громадських організацій стверджують, що завдяки професійному та ефективному керівництву, поліція Києва дуже мотивована, підготовлена, та злагоджена у своїх діях щодо будь-якого розвитку подій та запобігання будь-яким загрозам безпеці жителів столиці. Кияни це відчувають, тому, навіть у ці тривожні дні місто працює і функціонує у звичайному робочому ритмі, без найменших натяків на паніку.

Admin