«Готувалися до такої ситуації». Поліцейські відділки запрацювали у форматі Пунктів незламності

Відділки Нацполіції у регіонах України працюватимуть як місця обігріву. Люди також можуть звернутися до поліцейських у разі потреби або повідомити про злочини чи наслідки російських ударів

Голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що всі підрозділи поліції обладнані генераторами та готові приймати громадян, зокрема у разі необхідності для обігріву.

«Всі правоохоронні структури та рятувальники готувалися до такої ситуації. Люди мають знати: правоохоронці поряд. Ми організували засоби зв'язку поліцейських на всій території держави. Громадяни, якщо відчуватимуть небезпеку, мають звернутися до поліції», — наголосив він.

Читайте також: Без світла та води залишилось 80% Києва — Кличко
Загалом понад 1200 відділень поліції по всій території України працюють у повному режимі.

Клименко також розповів, що кількість автомобільних патрулів збільшили вдвічі. Також додатково працюватимуть 3 000 патрулів піших по всіх регіонах держави.

«Я закликаю громадян, які не мають зв'язку, виходити на вулиці та звертатися до поліцейських із повідомленнями про злочини внаслідок бомбардувань, злочини, які можуть бути скоєні чи скоєні у темряві», — зазначив Клименко.

Глава Нацполіції також закликав громадян використовувати світлоповертаючі елементи, флікери, ліхтарі, щоб водії могли бачити пішоходів у темряві.

Президент Володимир Зеленський 22 листопада заявив, що по всій Україні готують Пункти незламності.

На спеціальному сайті є мапа пунктів по всій країні, яка регулярно оновлюватиметься. Зеленський додав, що на сайті та у всіх пунктах можна буде дізнатися, де знаходиться найближча працююча заправка, банківське відділення, аптека та магазин.

Admin